Plebiscyt ,,Laur Aktywności Społecznej w Gminie Pępowo"

Mając na uwadze fakt, iż w Gminie Pępowo mieszka wielu zasłużonych obywateli Wójt Gminy Pępowo wraz z Urzędem Gminy i Gminnym Ośrodkiem Kultury postanowił uhonorować i wyróżnienić ludzi aktywnych i zaangażowanych w  rozwój i promocję Gminy Pępowo.

Kapituła Plebiscytu utworzyła listę nominowanych do tytułu w czterech kategoriach Plebiscytu:
ORGANIZACJA SPOŁECZNA, DZIAŁACZ, LIDER PRZEDSIĘBIORCZOŚCI oraz SPORTOWIEC.

Listy kandydatów w poszczególnych kategoriach zostaną zaprezentowane w dniu 10 listopada 2019 r. podczas obchodów Święta Niepodległości.
Szczegółowe informacje o kandydatkach znajdują się także w zakładce NOMINOWANI.

Głosowanie trwa w dniach: 12 listopada - 20 grudnia.

Wręczenie statuetek odbędzie się podczas Koncertu Noworocznego
26 stycznia 2020 roku.

W głosowaniu mogą brać udział wszyscy mieszkańcy gminy Pępowo, którzy ukończyli 18 rok życia. Każdy mieszkaniec może oddać po jednym głosie w każdej kategorii. Zebrane głosy pomogą w wyłonieniu zwycięzcy w poszczególnych kategoriach.

Głosy można także oddawać w wersji papierowej poprzez wypełnienie specjalnego formularza, dostępnego w Urzędzie Gminy Pępowo i w Gminnym Ośrodku Kultury w Pępowie.